Στη δύναμη του ΚΕΒΕ ο Παγκύπριος Σύνδεσμος Ιδιοκτητών Στεγών Ευγηρίας-Το Διοικητικό Συμβούλιο
Δελτίο Τύπου 13:05 - 02 Απριλίου 2024
![ΓΗΡΟΚΟΜΕΙΟ](/images/uCPw-tnz7to_AF8sKwB8Cz-6NxA=/767281/width-750/2024/04/02/GEROKOMEIO.jpg)
Ο Παγκύπριος Σύνδεσμος Ιδιοκτητών Στεγών Ευγηρίας (ΠΣΙΣΕ), με απόφαση του, εντάσσεται στη δύναμη των Επαγγελματικών Συνδέσμων του Κυπριακού Εμπορικού και Βιομηχανικού Επιμελητηρίου (ΚΕΒΕ).
Ο κύριος σκοπός του Συνδέσμου είναι η αύξηση και η βελτίωση του επιπέδου παροχής ενός καταλληλότερου και αξιοπρεπέστερου περιβάλλοντος διαβίωσης για τους ηλικιωμένους που αντιμετωπίζουν προβλήματα υγείας, αναπηρίες ή δυσκολίες στην καθημερινή τους ζωή.
Το ΚΕΒΕ σε συνεργασία με τον ΠΣΙΣΕ προσβλέπει σε μια παραγωγική συνεργασία προς όφελος του συνόλου της κοινωνίας, της οικονομίας και του επιχειρηματικού περιβάλλοντος.
![Capture](/media/images/2024/04/02/Capture.width-800.jpg)